Warning: Illegal string offset 'date' in /usr/home/mzaj/domains/forum.virtualbus.info/public_html/admin/applications_addon/ips/tracker/modules_public/projects/issues.php on line 834 Rosnąca liczba pasażerów oczekujących na przystanku - VirtualBus forum

Jump to contentIssue information

  • #000008

  • 0 - None Assigned

  • Do sprawdzenia

  • -

  • -


Issue Confirmations

  • Yes (3)No (0)
Photo

Rosnąca liczba pasażerów oczekujących na przystanku

Posted by Mateusz on 17 August 2010 - 23:00

Myślę, że za wiele nie trzeba wyjaśniać.
Proponuję wprowadzenie funkcji polegającej na zwiększaniu liczby pasażerów oczekujących na przystanku wraz z upływem czasu. Także, gdy stoimy na przystanku, przy czym można by też wprowadzić 'dobiegających' pasażerów, czyli gdy liczba będzie się zbliżać do zera (albo będzie równa zeru) pojawią się nowi.

Dodatkowo proponuję, by niewpuszczeni pasażerowie zostawali na przystaku a nie znikali po zamknięciu drzwi.


Zgadzam się z postem wyżej... na tym mi najbardziej zależy, żeby liczba pasażerów niewpuszczonych została dodana do liczby pasażerów w następnym kursie danego przystanku.

Kolega mziuu też ma niezł pomysł z tymi dobiegającymi.


Ja z kolei już kiedyś proponowałem developerowi, aby nie wszyscy pasażerowie oczekujący na przystanku byli "zainteresowani" akurat naszym kursem. Zwiększyłoby to realizm gry. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi. Np. na przystanku "stoi" 10 osób, wsiada 6, 4 zostają, bo czekają na inną linię.


W dodatku najlepiej by było, gdyby we wpisie zatrzymania autobusu zamiast mniej-więcej liczby pasażerów było zagęszczenie ruchu na tym przystanku, oraz ilość linii przejeżdżających wtedy przez ten przystanek. Przykładowo, podawana byłaby średnia ilość pasażerów na godzinę oraz ilość linii (włączając w to naszą), z czego symulator losowałby pasażerów i dzielił pomiędzy linie, również losowo.


Najpierw wypadaloby wyelimonowac teleportacje pasazerow i nauczyc ich chodzic oraz biegac.


Maciek, pisałem o tym w moim zgłoszeniu. Co do pomysłu to jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego :)


Ja też uważam, że to bardzo fajny pomysł.
Można też rozważyć mozliwość aby ludzie chodzili po chodnikach oraz stworzenie ścieżki rowerowej oraz rowerzystów, itd. :pardon:  Ale przypominam - to możliwość.


View Postmarcin2000, on 13 July 2012 - 19:26, said:

Ja też uważam, że to bardzo fajny pomysł.Można też rozważyć mozliwość aby ludzie chodzili po chodnikach oraz stworzenie ścieżki rowerowej oraz rowerzystów, itd. :pardon:  Ale przypominam - to możliwość.
Jeżeli chodzi o pieszych na chodniku to takie coś jest w Baranowie.
Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych