Warning: Illegal string offset 'date' in /usr/home/mzaj/domains/forum.virtualbus.info/public_html/admin/applications_addon/ips/tracker/modules_public/projects/issues.php on line 834 Nowe czytelniejsze wyśietlacze - VirtualBus forum

Jump to content

Issue information

• 0 - None Assigned

• Do sprawdzenia

• -

• -

Issue Confirmations

• Yes (1)No (1)
Photo

Nowe czytelniejsze wyśietlacze

Posted by goodek on 21 August 2010 - 11:23

Witam.
Ja mam następującą propozycje gdy włącza się noc to nic nie widać co jest na wyświetlaczu.
I ja proponuję podświetlenie wyświetlacza i możliwość ustawiania go przewijanego, dodało by to dużo realności.
Aha i teraz jeszcze jeden pomysł wpadł mi do głowy, a mianowicie możliwość wybrania sobie grubości czcionki, dobre by też było jakby była możliwość ustawienia wyświetlaczy wewnątrz pojazdu.
To chyba na tyle dziękuję.

Wewnątrz pojazdu, owszem możesz sobie ustawić. wystarczy wejść do środka w meshhicie i zgarnąć współrzędną ze środka.
Co do nocy, to po prostu pominięcie wyświetlacza przy wdrażaniu obiektów SelfIlum (czytaj: samoświecących), myślę że niedużo roboty w programie więc da się to zrobić.
Do przewijanego, to ja już w innym zgłoszeniu dałem propozycję przewijanych filmów :)

Można również rozważyć możliwość wyświetlania trasy lini na wyświetlaczu w środku oraz na bocznej tablicy.

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych