Warning: Illegal string offset 'date' in /usr/home/mzaj/domains/forum.virtualbus.info/public_html/admin/applications_addon/ips/tracker/modules_public/projects/issues.php on line 834 Napęd hybrydowy - VirtualBus forum

Jump to content

Issue information

• Issue

• 0 - None Assigned

• Do sprawdzenia

• -

• -

Issue Confirmations

• Yes (0)No (1)
Photo

Napęd hybrydowy

Posted by adrinman23 on 05 August 2012 - 20:09

Mam dość ciekawą propozycję do ulepszenia symulatoru. Jak wiemy autobusy hybrydowe (np Solaris Urbino 18 hybrid) - rozpędzane są z energii zaoszczędzonej w trakcie hamowania, więc silnik dopiero zapala się jak autobus nabiera większej prędkości, a nie od razu, jak rusza. W przypadku modeli umieszczonych w dziale pliki - Urbino 12 i 18 hybrid nie mają takiej funkcji... dałoby się ulepszyć?
I jeszcze jedno, tak tylko trochę w temacie... chodzi o sygnalizację, gdy pasażerowie wysiadają na przystanku. Chodzi o to, żeby jakoś wyświetlał się numer drzwi, którymi pasażer chce wysiąść lub po prostu sygnalizację zatrzymania pojazdu (np. w Krakowie w Solarisach z 2008 roku wyświetlany jest na pulpicie kierowcy numer drzwi, przy których został naciśnięty przycisk, w starych solarisach jest znak "H" w takiej jakby lampie, a np. w gazowcach - miga lampka przy numerze drzwi na pulpicie kierowcy - tam są jak niektórzy nie wiedzą okrągłe przyciski do przyciśnięcia, nie klawisze jak w solarisach).
Co Wy na to? :) ;)

Wśród obsługiwanych kontrolek jest kontrolka N/Ż, trzeba po prostu sprawdzić jej działanie i ew. poprawić co trzeba. Napęd hybrydowy - jako odleglejsza perspektywa dla vBusa, owszem.

Aha, no może być takowa kontrolka... i jak zwykle ja nie będę miał do niej dostępu podobnie jak do wyższej jakości grafiki.

View Postadrinman23, on 26 August 2012 - 19:54, said:

i jak zwykle ja nie będę miał do niej dostępu podobnie jak do wyższej jakości grafiki.

Co chcesz przez to powiedzieć? Możesz jaśniej?

No chodzi o problem sterowników graficznych, którego nie da się naprawić, co wcześniej pisałem w dziale pomoc ;)
Autobus w środku wygląda u mnie tak samo jak mapa na zewnątrz, której wrzuciłem screeny... czyli 0 efektów 3D

Jezu... Nie spamuj tutaj swoimi problemami. Ślepy jesteś? Nie widzisz gdzie jesteś? Podpowiem. TRACKER

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych