Warning: Illegal string offset 'date' in /usr/home/mzaj/domains/forum.virtualbus.info/public_html/admin/applications_addon/ips/tracker/modules_public/projects/issues.php on line 834 Propozycje do vbusa. - VirtualBus forum

Jump to content

Issue information

• Suggestion

• 0 - None Assigned

• Do sprawdzenia

• -

• -

Photo

Propozycje do vbusa.

Posted by damianos123 on 29 October 2011 - 11:08

Nie chciałbym się wymądrzać, bo wiem, że stworzenie nowej wersji jest trudne. Lecz jeżeli dałoby się ulepszyć vbusa w poniższy sposób byłoby super.

- ruch słońca w ciągu dnia, albo chociaż światłocień na budynkach i żółta kulka na niebie
- "ruch chodnikowy", czyli piesi na chodnikach poruszający się.
- sygnalizacja dla pieszych
- możliwość wjeżdzania na wiadukt - z dołu na górę
- miałem tego więcej, ale z głowy mi uciekło
ale i tak jak na 1 raz, to dużo. Czekam na oceny doświadczonych w tym ludzi. Pozdrawiam, i życzę powodzenia w rozwijaniu vbusa.

View Postdamianos123, on 29 October 2011 - 11:08, said:

- możliwość wjeżdzania na wiadukt
Ponownie poruszyłeś najważniejszą obecnie, rzecz dla rozwoju VB. Wielokrotnie było już to poruszane, ale nadal jest to aktualna sprawa.

View Postdamianos123, on 29 October 2011 - 11:08, said:

- ruch słońca w ciągu dnia, albo chociaż światłocień na budynkach i żółta kulka na niebie
- "ruch chodnikowy", czyli piesi na chodnikach poruszający się.
- sygnalizacja dla pieszych
Pozostałe pomysły są mniej istotne i prawdopodobne w kolejnej odsłonie raczej lepiej skupić się na innych kwestiach. W przyszłości jednak uważam, że przydałoby się wprowadzić takie rozwiązania do VBusa.

View PostKozioł, on 30 October 2011 - 08:23, said:

Ponownie poruszyłeś najważniejszą obecnie, rzecz dla rozwoju VB. Wielokrotnie było już to poruszane, ale nadal jest to aktualna sprawa.Pozostałe pomysły są mniej istotne i prawdopodobne w kolejnej odsłonie raczej lepiej skupić się na innych kwestiach. W przyszłości jednak uważam, że przydałoby się wprowadzić takie rozwiązania do VBusa.

to znaczy że źle, czy prawidłowo?

Dobrze, jak najbardziej dobrze. Ja jestem za tymi pomysłami.

View PostKozioł, on 01 November 2011 - 21:21, said:

Dobrze, jak najbardziej dobrze. Ja jestem za tymi pomysłami.
dzięki

View Postjakubik, on 22 January 2012 - 15:45, said:

czy ktoś najlepiej kozioł by mógł stworzyć solarisa urbino 18iii z taką samą deską rozdzielczą i guzikami+kierownica prosze
jakbyś nie zauważył, to jesteś w TRACKERZE a nie w POMOCY!!!

a co to w ogóle za podział na forum i tracker?!

View PostGRUBY, on 27 February 2012 - 15:17, said:

a co to w ogóle za podział na forum i tracker?!
W Trackerze zgłaszasz swoje pomysły i piszesz sensowne wypowiedzi.

Z Tego co wiem ruch pieszych istnieje w Baranowie

@up - musisz wszędzie odpowiedzieć? Nic do dyskusji nie wnosisz.

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych