Skocz do zawartości

[plik] MAN Lion's City 2014

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

gocek

gocek
  • Twórcy dodatków
  • 44 Postów:
70

Posted Image

Nazwa pliku: MAN Lion's City 2014
Autor: gocek
Data wysłania: 19 kwi 2014
Kategoria: MAN
Autor pliku / Author: GOCEK 2014
Wersja vBusa / vBus Version: A6C RC3
Pulpit 3D / 3D Dashboard: Tak / Yes
Pasażerowie / Passengers: Nie / No
Ciepłe guziki / Hot buttons: Nie / No
Rampa dla inwalidów / Ramp for disabled: Nie / No
Światła / Lights: Światła 3d / 3d lights
Kierownica / Steering - Wheel: Kierownica 3d / 3D Steering - Wheel
Przechył / Kneeling: Tak / Yes

Długo oczekiwana premiera MAN-a Lion's City. Niestety auto dostosowane jest do wersji A6C.RC3. Informacje i sprostowanie (żeby nie było że czegoś brakuje):
  • auto nie ma ustawionych pasażerów
  • nie działają wskazówki na pulpicie ( nie potrafię tego zrobić)
  • jeśli chodzi o tekstury - można modyfikować jak się komu podoba bez zgody
  • kierownica by mikki
Chciałbym też oświadczyć, że najprawdopodobniej jest to mój ostatni model. Najprawdopodobniej nic już więcej, ani nie zacznę, ani nie skończę. Jakby nie było już ponad 10 lat jestem z wami :) Liczę również na słowa krytyki i oceny i mam nadzieje, że ktoś dostosuje model do nowszej wersji (mi się po prostu nowsza wersja przy jakiejkolwiek próbie wywala) Wiem, że wymagania co do modeli znacząco wzrosły po wyjściu OMSI (dlatego zostawiam modelowanie lepszym) także jak ktoś skrytykuje model - zrozumiem to :) Życzę szerokiej drogi i Wesołych Świąt :)

Pobierz plik
.::ZAKAZ PRZERABIANIA MOICH MODELI BEZ MOJEJ ZGODY ::..

AdBot

• Elita

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2825 Postów:
189
Piękny prezent na święta :) Co prawda niektóre dźwięki wymagają podmiany, a pliki konfiguracyjne dostosowania do A6E, ale sam model jest genialny :) Już się bierzemy do roboty z pierdółkami ;)

gocek

gocek
  • Twórcy dodatków
  • 44 Postów:
70
No wiedziałem, że dostosujecie model do nowszej wersji :) Ja jakoś gubię się w tym gąszczu plików konfiguracyjnych - zawsze robił to za mnie Paweł :) Dopiero na sam koniec znalazłem dobre źródło na fototekstury, ale to już było za późno na grzebanie i teksturowanie go od nowa :)
.::ZAKAZ PRZERABIANIA MOICH MODELI BEZ MOJEJ ZGODY ::..