Jump to content

Życzenia świąteczne.

12 replies to this topic

Giepson

Giepson
  • Moderatorzy
  • 778 Posts:
102
Witajcie!

Jak co roku jesteśmy świadkami cudownego zdarzenia jakim są święta Bożego Narodzenia. W związku z tym pragnę wam wszystkim drodzy forumowicze oraz waszym rodzinom złożyć najserdeczniejsze życzenia, abyście przy stole wigilijnym doznali ciepła jakie powinno być w każdym domu w tym dniu oraz aby każdemu te dni przyniosły nowe doznania które będą towarzyszyć całe życie. Dużo zdrowia, cierpliwości, miłości, ocen, pensji, szczęścia oraz co najważniejsze - samokontroli, gdyż kontrola nad sobą jest najwyższą władzą.

Niech wam nowy rok przyniesie same korzyści, nowe doświadczenia, nowe znajomości (a te toksyczne niech się skończą), jak najmniej warnów itp. Bawcie się dobrze w sylwestra i nie padnijcie za szybko w tą jedną jedyną noc w roku :)

Pozdrawiam serdecznie.
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.
Giepson

*Piszę tak stosunkowo wcześnie gdyż mogę nie mieć w najbliższym czasie internetu - a szkoda by było gdybym nie złożył nikomu z was życzeń.

Płyta główna: Asus Maximus II Formula P45
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHz Socket T (LGA775)
Pamięć: 2x2GB OCZ GOLD 800 MHz CL5-5-5 DDR2
Karta graficzna:
ASUS GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB
Dysk twardy: Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ)
Zasilacz: Corsair CMPSU-750TXEU - 750W
Obudowa: Antec Gamer Nine Hundred Case

AdBot

• Elita

Kuba Stawowczyk

Kuba Stawowczyk
  • Użytkownicy
  • 130 Posts:
13
Tylko coś mi się tu nie zgadza, Giepson. Ty nie powinieneś obchodzić Bożego Narodzenia, ponieważ nie chodzisz do kościoła, a to święto jest tylko i wyłącznie kościelnym.
Nie wierzysz w Boga, więc Boże Narodzenie nie powinno dla Ciebie istnieć (to jest smutna prawda o Tobie) Nie chciałbym, żebyś pomyślał, że na Ciebie naskakuje, albo co ;)

Jeśli chodzi o życzenia to nawzajem i wszystkiego najlepszego dla innych :)

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
190
Kuba, proszę Cię, nie pieprz...

Wesołych Świąt również ode mnie, i oby Nowy Rok przyniósł nam większy ruch na forum ;)

fr0zi

fr0zi
  • Developerzy
  • 276 Posts:
29
Ho ho ho! :)
Giepson tak ładnie to ujął, że nie będę wymyślać lepszych życzeń (czego zresztą nie lubię robić ;P), a jedynie podpiszę się pod jego słowami obiema ręcami ;)

Wesołych Świąt Giepson, a także i dla pozostałych forumowiczów! :)
CPU & RAM: AMD FX 8120 @ 3.1 GHz & Kingston 8 GB DDR3
GFX: Sapphire Radeon RX 480 8GB GDDR5

Zasilacz: OCZ CoreXStream 500W
Obudowa: Fractal Design Define R3

lionsek5

lionsek5
  • Użytkownicy
  • 21 Posts:
5
Oczywiscie odwzajemniam życzenia wszystkim forumowiczom :)

Giepson

Giepson
  • Moderatorzy
  • 778 Posts:
102

View PostKuba Stawowczyk, on 18 December 2012 - 17:00, said:

Tylko coś mi się tu nie zgadza, Giepson. Ty nie powinieneś obchodzić Bożego Narodzenia, ponieważ nie chodzisz do kościoła, a to święto jest tylko i wyłącznie kościelnym.
Nie wierzysz w Boga, więc Boże Narodzenie nie powinno dla Ciebie istnieć (to jest smutna prawda o Tobie) Nie chciałbym, żebyś pomyślał, że na Ciebie naskakuje, albo co ;)

Jeśli chodzi o życzenia to nawzajem i wszystkiego najlepszego dla innych :)

Nie chcę się kłócić, lecz powiem tylko jedno. Przykre jest, jeżeli ktoś wypowiada się w temacie na który to nie ma absolutnie zielonego pojęcia. Tym bardziej jeżeli ktoś wypowiada się na temat czyjejś osoby nie znając go. No cóż - pozostaje mi tylko życzyć Tobie dodatkowo dorośnięcia i rozpoczęcie edukacji na normalnym poziomie. I jeżeli Ciebie to usatysfakcjonuje - to, że jestem metalowcem nie oznacza, że jestem satanistą. Niestety Twoja wiara w stereotypy przysłoniła Ci umysł dlatego naciskam na doedukowanie się przez Ciebie.

Wszystkiego dobrego.

Płyta główna: Asus Maximus II Formula P45
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHz Socket T (LGA775)
Pamięć: 2x2GB OCZ GOLD 800 MHz CL5-5-5 DDR2
Karta graficzna:
ASUS GTX 560 Ti DirectCU II 1 GB
Dysk twardy: Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ)
Zasilacz: Corsair CMPSU-750TXEU - 750W
Obudowa: Antec Gamer Nine Hundred Case

Kozioł

Kozioł
  • Redakcja
  • 614 Posts:
58

I

Coś ode

mnie jeszcze.

Wesołych Świąt,

Szczęśliwego Nowego Roku,

Dużego ruchu na forum i jeszcze

większego rozwoju samego symulatora

Życzy Kozioł

Pomogłem, chcesz podziękować, wciśnij "Lubię to" przy poście który okazał się być pomocny.

mmiki26

mmiki26
  • Twórcy dodatków
  • 239 Posts:
105
I ode mnie życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego roku.

Raczej nic bardziej ambitnego nie wymyślę, ale jak po moich mapkach można poznać - nie jestem kreatywny.

Wszystkiego najlepszego życzy mmiki26

memik6

memik6
  • Użytkownicy
  • 84 Posts:
13
Ja również życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku i żeby końca świata nie było :e (sorry nie mogłem się powstrzymac) oraz aby vbus rozwijał się jeszcze bardziej i żeby forum było bardziej ruchliwe.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

Posted Image

Posted Image

Sebek821

Sebek821
  • Użytkownicy
  • 196 Posts:
9
Wszystkiego Najlepszego... Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku ;)

Mateusz

Mateusz

Administrator

• Administratorzy
  • 611 Posts:
165
Nie pozostaje nic innego jak w imieniu całego składu administracyjnego przyłączyć się do życzeń :)

Wesołych świąt!

RoGaL

RoGaL

Administrator

• Administratorzy
  • 155 Posts:
10
Ja również życzę Wam Wesołych Świąt i samych sukcesów w Nowym Roku, ale przede wszystkim (jak co roku chyba:)) wydania nowej, przełomowej wersji vBusa! :)
Acer Aspire 5730ZG, Intel Pentium Dual-Core T3200 (2,0GHz 667MHz FSB 1MB L2 cache) Intel® Core™2 Duo Processor T9600 (6M Cache, 2.80 GHz, 1066 MHz FSB), 3GB 4GB 667MHz DDR2, NVIDIA GeForce 9300M GS TurboCache 256MB NVIDIA GeForce 9600M GT 1GB OC:640MHz/1500MHz/500MHz, WDC 320GB SSD Samsung 830 Series 128GB, 15.4" WXGA Acer CrystalBrite LCD (8ms/220-nit) Full HD 1080P playback, DVD-Super Multi DL

Portal miłośników marki Volkswagen - iLoveVW.pl

Anitabet

Anitabet
  • Użytkownicy
  • 3 Posts:
0
Wszystkim zalogowanym forumowiczom skladam serdeczne zyczenia, przede wszystkim duzo zdrowia, mnostwa prezentow i radosnego spedzenia tych Bozonarodzeniowych swiat w rodzinnym gronie.

Add Reply