Jump to content

VBus A6E

• Please log in to reply
68 replies to this topic

Supermedia

Supermedia
  • Użytkownicy
  • 20 Posts:
0
witam
zaktualizowałem vB do najnowszej wersji i powiem tyle: super. Zwiększyły się FPS-y na przykładzie Poznańskiej 98 - miałem 40-45 teraz mam 60 :D
lecz jest problem. Oprócz Solarki U12 wż żadnym innym autobusie nie ma żadnego dźwięku. Jest na to jakiś sposób? Nudzi mnie kręcenie ciągle tym samym xD

AdBot

• Elita

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2825 Posts:
189
-> FAQ

Kozioł

Kozioł
  • Redakcja
  • 546 Posts:
58
Widzę sporo  pracy włożone przy kolejnej wersji. Można wreszcie bardzo indywidualnie ustawić jakość grafiki, co prawda mój komputer i tak odmówił współpracy, ale choć przez chwilę mogłem podziwiać pracę i bardzo mi się podobało to co zobaczyłem :)
Pomogłem, chcesz podziękować, wciśnij "Lubię to" przy poście który okazał się być pomocny.

Sebek821

Sebek821
  • Użytkownicy
  • 196 Posts:
9
Również jestem zadowolony z nowej wersji. Najbardziej podobają mi się rozwiązania wobec ilości FPS, która (u mnie) szaleńczo urosła. Również cieszą mnie te "nowe" dźwięki-ich rozmieszczanie. Tak samo rajcuje mnie ustawienie dźwięków na mapie, niby błahostka-dla mnie to szaleństwo! :D

Pozdrawiam ;)

BU 894

BU 894
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0
Ogólnie wszystko fajnie zrobione, tylko nie umiem ustawić linii "R"...

Kuba7033

Kuba7033
  • Użytkownicy
  • 6 Posts:
0
Najpierw wpisujesz #, potem klikasz przycisk z cyfrą, gdzie jest r i strzałkami jeździsz tak aby wybrać r
dawniej Jessi

543453

543453
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Mi niedziałają dzięki. Co zrobić??

BU 894

BU 894
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0

View PostKuba7033, on 18 November 2012 - 10:09, said:

Najpierw wpisujesz #, potem klikasz przycisk z cyfrą, gdzie jest r i strzałkami jeździsz tak aby wybrać r
Dzięki!

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2825 Posts:
189

View Post543453, on 18 November 2012 - 12:03, said:

Mi niedziałają dzięki. Co zrobić??

Pomyśleć, jak mielibyśmy ci pomóc. I zastanowić się nad sensem pierwszego postu na tej stronie tematu.

VKierowca64

VKierowca64
  • Użytkownicy
  • 14 Posts:
0
Supcio ,że coś się dzieje. Módlmy się żeby były jeszcze fajniejsze wersje.
Mam propozycje na następną wersję vbus'a (jeśli się uda)-taką ,że mogły być ''dziury'' jak w OMSI. :D

## Ja zaś mam propozycję dla Ciebie. Skończ z tymi błyskotliwymi postami, które są nikomu niepotrzebne. \ Butelka

solariskuba

solariskuba
  • Użytkownicy
  • 3 Posts:
1
Jak włączam to czas stoi, ale myszką mogę poruszać, ale nic nie mogę robić. Próbowałem już z wyłączeniem dodatków.

apjp

apjp
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Dźwięk przyspieszania ściągnięty z OMSI. Ale wersja super!

Kaj

Kaj
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Fajnie że wyszła nowa wersja ale,panowie mam sprawe.Otóż gdy pobrane pliki wrzucam do folderu model to gdy włączam gre nie działa mi dźwięk i nw jak to rozwiazać.Prosze pomóżcie.

adilek82

adilek82
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Co trzeba zrobić żeby były dźwięki innych autobusów niż Solaris ?

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2825 Posts:
189
Zostało to opisane w FAQ.

Jakby ktoś nie kojarzył. FAQ = Najczęściej zadawane pytania.

IT10

IT10
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
1
Can I use map that fit to other verision of the program? (example: AC6 R3.1)

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2825 Posts:
189
Yes, you can. The only problem is, that some maps won't have working displays (in order to make them work in A6C RC3.1 and A6E, you will need to create an SRG file and bind it to the map in it's MS1 file).

By the way, we have an English section on the forum - just below the Polish one ;)

krzysiof

krzysiof
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
U mnie jest spadek fps - zwykle mam jakieś 49 - 60, a teraz 30. Czym to może być spowodowane?

## Ortografia! / Butelka

Ikarus 132

Ikarus 132
  • Użytkownicy
  • 34 Posts:
12
Dźwięk przestrzenny swoje zużywa.

aaa2

aaa2
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0