Jump to content

vBus A6C RC3

• Locked Topic This topic is locked
85 replies to this topic

daro_zory

daro_zory
  • Użytkownicy
  • 2 Posts:
0
Witam! Muszę przyznać, że duże było moje zaskoczenie po rocznej przerwie w graniu. Jest o niebo lepiej. Mam tylko dwa pytanka:
1. Gdzie można zmienić godzinę, o której rozpoczynamy jazdę ? Chciałbym trochę pojeździć w nocy :P
2. Po skończeniu kursu, gdy pasażerowie wysiądą na ostatnim przystanku, jedyne co pozostaje to wyjście z gry lub jeżdżenie bez celu. Czy można coś zrobić, aby bez wyłączania gry, rozpocząć kurs od nowa lub nawet wybrać inny ? W sterowniku tablic zauważyłem coś takiego jak "poprzedni i następny kierunek", ale to chyba dotyczy tylko tablic ??

P.S. Aaa no i jeszcze jedno: o co kaman z "ciepłymi guzikami" ? Jedyne co zauważyłem to to, że drzwi w okienku po lewej robią się niebieskie i tyle.

AdBot

• Elita

Kozioł

Kozioł
  • Redakcja
  • 614 Posts:
59

View Postdaro_zory, on 31 October 2010 - 17:29, said:

Witam! Muszę przyznać, że duże było moje zaskoczenie po rocznej przerwie w graniu. Jest o niebo lepiej. Mam tylko dwa pytanka:
1. Gdzie można zmienić godzinę, o której rozpoczynamy jazdę ? Chciałbym trochę pojeździć w nocy :P
2. Po skończeniu kursu, gdy pasażerowie wysiądą na ostatnim przystanku, jedyne co pozostaje to wyjście z gry lub jeżdżenie bez celu. Czy można coś zrobić, aby bez wyłączania gry, rozpocząć kurs od nowa lub nawet wybrać inny ? W sterowniku tablic zauważyłem coś takiego jak "poprzedni i następny kierunek", ale to chyba dotyczy tylko tablic ??

P.S. Aaa no i jeszcze jedno: o co kaman z "ciepłymi guzikami" ? Jedyne co zauważyłem to to, że drzwi w okienku po lewej robią się niebieskie i tyle.

Ad.1 W pliku .ms1 mapy, linijka RB 04:39:00. Ale lepiej ściągnąć mapę, w której można wybrać kurs nocny, jak np. Kolno albo Mączno.
Ad.2 Nie można w czasie gry wybierać sobie kursu. Trzeba wyjść i włączyć od nowa. A "kierunek" rzeczywiście odnosi się tylko do tablic.
Ad.PS ;) Jak podjeżdżasz na przystanek nie otwieraj drzwi "zwykłymi" przyciskami (C,V,B,N lub X), tylko wciśnij G a zobaczysz efekt ;)
Pomogłem, chcesz podziękować, wciśnij "Lubię to" przy poście który okazał się być pomocny.

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
190
Tak jeszcze co do "PS" ;) Ciepłe guziki to nic innego jak indywidualne otwieranie drzwi - pasażer wciska przycisk, i drzwi się otwierają. Niemal zawsze praktykują to w Warszawie kierowcy autobusów, a we Wrocławiu - tramwajów.

daro_zory

daro_zory
  • Użytkownicy
  • 2 Posts:
0
Dzięki za odpowiedź. Już po przeczytaniu pierwszej odpowiedzi domyśliłem się o co chodzi z "ciepłymi guzikami". Jednak nie działa tryb nocny. Fakt, gdy zmienię godzinę w pliku *.ms1, godzina w grze też się zmienia ale jedynie na zegarku (widoczność nadal jak w dzień). Odpaliłem każdy kurs na Kolnie i niestety też nie było różnicy.

P.S. Oj przepraszam. Miałem wyłączoną zmianę pory dnia. Wszystko działa ;)

cioply100

cioply100
  • Użytkownicy
  • 5 Posts:
0
Cześć zwruciłem uwagę na twoją postać ponieważ potrafisz dużo i wielle wience
Moja propozycja dodaje troche wiencej swiateł i pszerabia je ? jak jesteś chentny sie poddać do robienia modifikaji to prosze odpisz na email buryiii@prokonto.pl
dodanie swiateł długich
dodanie pods wiedlenia dżwi kiedy są otwarte
możliwość włanczania swiatła w kabinie
możliwosć włancznia światła w ałtobusie ( tam gdzie paseżerovie siedzą )
zmienienie świateł tylnich pozycyjnych na takie co gnauze są
a i mozliwosć wyboru kierunkowskazów np są teraz takie dóże swiatła
a zeby można było wybierać miendzy obrrysunkowe a te co teraś śą
a i neony do podświetlenia tablić koloru Białego , zielonego , pomaranczowego , czerwonego

a i też zeby było można wybrać pszy jakich dzwiach jest ałtomatyczny pszykleng
bo teraz jest pszy all  a  np 123 ja bym chciał pszy 1 zeby był ałtomatyczny pszykleng a kiedy otwieram tylko 2i3 to nie pszyklenka żeby można było to wybrać

PS .

sory za ortografię jestem analfabetą

// I właśnie zarobiłeś warna, między innymi za analfabetyzm, którego tutaj nie tolerujemy. Poza tym piszesz bez użycia interpunkcji, twoje posty są niezbyt zrozumiałe, a do tego nie zastanawiasz się nad przyczyną usuwania twoich postów przez moderatora. Z mojej strony tyle. - Butelka

marcin_ostroda

marcin_ostroda
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Bardzo fajne!! 9/10 za problemy z niktórymi autobusami i brak trawy (wiem wiem że trzeba pozmieniać pliki mapowe);)