vBus A6C RC3 - Page 2 - Programy - VirtualBus forum

Jump to content

vBus A6C RC3

• Locked Topic This topic is locked
85 replies to this topic

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
191
Po pierwsze

NVidia GeForce 8600M GT (512MB)
Po drugie na pewno mówimy o tym samym Mącznie, z liniami 101, 103, 108, 109, 507 itd.? ;)

AdBot

• Elita

kamilm

kamilm
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Witam. U mnie na komputerze Vbus chodzi ładnie, aczkolwiek mam zastrzeżenia, na przykład: w Autosanie H9 rurki zamiast srebrne są granatowe, obicia foteli zamiast popielate, to są czarne, no i jeszcze tak jak Maciek wspominał krzyżak w joysticku nie działa, lecz nie wiem jak ustawić pedały i samą kierownicę.

Kozioł

Kozioł
  • Redakcja
  • 614 Posts:
59

Butelka, on 16 August 2010 - 11:56, said:

Po pierwsze

Po drugie na pewno mówimy o tym samym Mącznie, z liniami 101, 103, 108, 109, 507 itd.? ;)

No tak i wszystko jasne. Nie ta mapa  :crazy: Ale na szczęście na "nowym" Mącznie FPS= ok.70(rozumiem że to przez kartę graficzną):e: Ale na wersji VB RC2 (FPS=ok.44), więc jest poprawa
Pomogłem, chcesz podziękować, wciśnij "Lubię to" przy poście który okazał się być pomocny.

KoYoT

KoYoT
  • Użytkownicy
  • 7 Posts:
0
Laptop:
Intel Core i3 2,3 Ghz,
4 GB RAM,
ATI Radeon HD5145
Windows 7 HP 64bit

Hmmm. Man, ustawienia praktycznie najlepsze. Klatki FPS na Mącznie wynoszą 70-90 FPSów.

Skoro jest pochylenie autobusu do przodu podczas hamowania, to czemu by nie zrobić tego podczas ruszania. Przód lekko się podnosi do góry, a potem przy każdej zmianie biegów się podnosi, gdy puszczamy gaz to opada. Mały bajer, a przynajmniej ładnie by wyglądało. A i w końcu by czas się wziąć za pogodę  :P

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
191
Z tym podnoszeniem się przodu to nie taka prosta sprawa w autobusach. Wg mnie obecnie wygląda to szczególnie fajnie jak lekko trzymasz hamulec i zaraz dodasz gazu (np. na skrzyżowaniu). Ale jakby przy ruszaniu miał się przód podnosić, to ja już uznałbym VBusa za grę a nie symulator. Co najwyżej tył mógłby się lekko uginać, tak jak we wrocławskim Jelczu gdy driver wciśnie pedał na 60-90% :D

ReVir23

ReVir23
  • Użytkownicy
  • 106 Posts:
4
Świetna robota ik280!! :)
Nowa wersja jest super ;D u mnie na MANie Gocka FPSy 80-90.
Tylko trochę za szybko jest to "toczenie".
A manual bosko wyszedł :)

Szkoda tylko, że zabrakło moich upragnionych dźwięków automata. Ale jest OK :D.

kamcio944

kamcio944
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0
Mam problem w autobusie mam bardzo ciemne szyby jak je rozjaśnić??? ( autobus jest podstawowy man lion's city i mapa też podstawowa)Trzeba też zaktualizować autobusy bo w tych wgranych np nie mam pulpitu tylko sama kierownica jest z zewnątrz jest ok!!!

VolvoMAN

VolvoMAN
  • Użytkownicy
  • 5 Posts:
0
To włącz sobie w opcjach pulpit 3d... z pewnością Ci się pojawi...

kamcio944

kamcio944
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0
mam włączony pulpit trójwymiarowy

a co mam mi się pojawić???

kamcio944

kamcio944
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0
Rozwiązałem problem wszedłem do pliku opsugujący szyby i zmienilem przezroczystos z 65 do 100 i git

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
191
Kolego kamcio skieruję cię do działu FAQ oraz Pomocy, przeczytaj znajdujące się tam tematy, a ja jestem pewien że znajdziesz odpowiedzi na twoje pytania.

I prosiłbym o mniejsze schodzenie z tematu.

kamcio944

kamcio944
  • Użytkownicy
  • 4 Posts:
0
Czy stare mapki działają na tej nowej wersji???

Butelka

Butelka

[PL] [EN] [ES]

• Moderatorzy
  • 2830 Posts:
191
Możnaby prosić o upload RC3 na projekt vBusa na sourceforge? Ułatwi to download zainteresowanym i zastopuje flood użyszkodników na forum ;)
Ewentualnie mogę sam wrzucić, tylko pytam czy mi wolno ;)

Mateusz

Mateusz

Administrator

• Administratorzy
  • 612 Posts:
169

kamcio944, on 16 August 2010 - 20:37, said:

Czy stare mapki działają na tej nowej wersji???
Działają.

jakubus3

jakubus3
  • Użytkownicy
  • 8 Posts:
4
Elo, mi nie działa jak wlaczam to pojawia sie czarny ekran po chwili widzę swój pulpit w windowsie , tylko ze o wiele razy powiekszony i zamiast kursora mam krzyżyk i koniec ... :/

Co moze byc przyczyną?

Prov

Prov
  • Redakcja
  • 216 Posts:
2
jakubus3 przejdź do działu  FAQ oraz Pomocy poczytaj trochę.
Jak nic nie znajdziesz to załóż temat z tym problemem.

Mateusz

Mateusz

Administrator

• Administratorzy
  • 612 Posts:
169
Twoja niecierpliwość. Poczekaj chwilę, sprawdź, czy vBus Ci się nie zminimalizował. Jak to nie pomoże, to napisz temat w dziale Pomoc z danymi Twojego komputera i zamieść w nim pliki vblog i maplog.

kamil156

kamil156
  • Użytkownicy
  • 6 Posts:
0
U mnie niestety nie działa.Włącza się i jest ciemno.Autobusem nie mogę ruszyć,a poza tym wszystko się zwiesiło.Czy trzeba odinstalować poprzednie wersje vbusa jeżeli takie na kompie posiadam?Pomóżcie.

BastianA

BastianA
  • Użytkownicy
  • 2 Posts:
0
Chciałbym wniosku.
W następnej wersji VBUS powinno być możliwe do wykorzystania ponad 38 pojazdów, w ładunku. TR1, więc mogą być wykorzystane w celu umożliwienia transportu.

Planowane jest na VBUS AI ruchu A6D?

Kiedy nie będzie tryb multiplayer, który nie jest wielką A4e.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrowienia BastianA

jcxmedvidek

jcxmedvidek
  • Użytkownicy
  • 1 Posts:
0
Witam,
Nowych virtualbus a6c.rc3 zawiera automatyczne zatrzymywanie wiadomości. Poinformował, że szkody w wysokości do 80 metrów przed przystanku i nezahlasuje następnym przystanku. Czy kiedykolwiek poprawne? I będę mógł także skonfigurować coś, co odnotowano bliżej do przystanku autobusowego?

Dziękuję, David.

(Przepraszam moje złamane tłumaczenie na język polski przez google tłumacz i jestem ze Słowacji)