Jump to content

Nadchodzi nowe

• Please log in to reply
25 replies to this topic

ik280

ik280
  • Developerzy
  • 30 Posts:
34
Pewnie się da, ale aż tak zdolny nie jestem  :P

AdBot

• Elita

Kozioł

Kozioł
  • Redakcja
  • 614 Posts:
58

View PostZonaimad, on 14 August 2010 - 20:01, said:

Czy da się zrobić taki ficzer, by po uruchomieniu vBusa z odpowiednimi opcjonalnymi parametrami oznaczającymi nazwę mapy i nazwę wozu okno wyboru było pomijane, a vBus uruchamiałby się od razu z mapą i autobusem zadanym w parametrach?
Też ostatnio trochę dłubię przy mapach i moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby tryb freefly (jak w Maszynie), tzn. żeby nawet nie wczytywało żadnego autobusu, tylko była kamerka sterowana za pomocą strzałek i myszki, ewentualnie "Shift" dla szybszego przemieszczania się. Ale jak dla mnie nie jest to konieczny dodatek  :D
Pomogłem, chcesz podziękować, wciśnij "Lubię to" przy poście który okazał się być pomocny.

Mateusz

Mateusz

Administrator

• Administratorzy
  • 611 Posts:
165
A to czasem bwiu tak nie ma? :>

Bord.Collie

Bord.Collie

dawniej: Szenfi

• Redakcja
  • 187 Posts:
26
Ma ma, tylko nie wszystkie pliki może obsłużyć... Dla przykładu - nie jest w stanie otworzyć układu nowej wersji Mikowa.

Pozdrawiam :)
Pomogłem? Daj
+

NIE UDZIELAM POMOCY NA GADU-GADU, MSN, PW, BĄDŹ INNYM KOMUNIKATORZE! Od tej czynności jest forum.

KoYoT

KoYoT
  • Użytkownicy
  • 7 Posts:
0
No dobra, a takie proste pytanie.

Czy ten nowy Vbus będzie już lepiej współpracować z Radeonami? Czy po prostu znowu trzeba będzie patcha robić?

Bord.Collie

Bord.Collie

dawniej: Szenfi

• Redakcja
  • 187 Posts:
26
Nie trzeba będzie nic patchować... Ten patch już będzie jakby "włączony".

Pozdrawiam :)
Pomogłem? Daj
+

NIE UDZIELAM POMOCY NA GADU-GADU, MSN, PW, BĄDŹ INNYM KOMUNIKATORZE! Od tej czynności jest forum.